Sielankowo to cudowna osada z domkami na wynajem.

Stworzyliśmy to miejsce nad jednym z największych i najczystszych jezior Pojezierza Dobrzyńskiego.

odpoczynek - wakacje 
nad jeziorem
Kleszczyn

Sielankowo –  wypocznij tu, a zakochasz się w naszej osadzie. To wyjątkowe miejsce nad jeziorami. Czekają na Państwa komfortowe domki do wypoczynku na wakacje, ale i na weekend o każdej porze roku. Spokój i ukojenie może u nas odnaleźć rodzina z dziećmi lub grupa przyjaciół.  Sporą dawkę relaksu nasi goście przeżywają w specjalnie przygotowanych strefach. Osadę stworzyliśmy z miłości do regionu. Nasze nowoczesne domki wyglądają jakby tu były od zawsze. Tuż nad brzegiem jeziora, z okien i tarasów można podziwiać i obcować z dziką i czystą przyrodą. W naszej osadzie znają Państwo strefy relaksu, miejsca na ognisko czy całoroczne banie. Lubią Państwo nieodkryte tereny? Atrakcyjne trasy rowerowe? Miejsca wolne od tłumów turystów? W otoczeniu czystej przyrody? Mamy dla Państwa idealną ofertę położoną naprawdę blisko.

R E Z E R W A C J A

osadasielankowo@gmail.com

+48 501 317 250

Zarezerwuj domek

Jeśli chcesz spędzić wakacje blisko natury, wdychając tylko czyste, pachnące lasem powietrze zarezerwuj domek w Osadzie Sielankowo już teraz!

Sielankowo to cudowna osada z domkami na wynajem. Stworzyliśmy to miejsce nad jednym z największych i najczystszych jezior Pojezierza Dobrzyńskiego. Sielankowo jest nad samym jeziorem kleszczyńskim zwanym też jeziorem Kleszczyn. Z Warszawy czy Łodzi Państwo mają do nas zaledwie 150 kilometrów, z Bydgoszczy 100, z Gdańska około 200, a z Torunia zaledwie 60 kilometrów. Mimo niedużych odległości nasz region to wciąż mało znany, ale przez to fascynujący teren do wypoczynku. Sielankowo leży pomiędzy dwoma dużymi jeziorami pośród pagórków utworzonych tutaj przed tysiącami lat przez lodowiec. Ten lodowiec naprawdę tutaj poszalał bo i pozostawił po sobie mnóstwo jezior i innych zbiorników wodnych. Łatwo trafić! Zasięg GPS i sieci komórkowych jest doskonały!  

Gdzie nas szukać?

Poznaj nasze Sielankowo

poznaj dom w świerkach

DOM

W ŚWIERKACH

Ludzie uwielbiają zapach drewna. Nasz domek jest nowoczesnym i komfortowym miejscem na wypoczynek dla rodziny z dziećmi lub kilkuosobowej grupy przyjaciół. Wystrój i wyposażenie zapewni Państwu najwyższy komfort podczas pobytu w naszym Sielankowie.

DOM

POD LASEM

Wasze rezolutne dzieciaki lubią pobiegać po trawie przed domem?
A może zagrać w badmintona, albo pobawić się w piasku? Nasz drugi domek zapewni Waszym dzieciom miejsce do zabaw, a Państwu spokój i pewność bezpieczeństwa.

poznaj dom pod lasem

Opinie naszych gości !

__Leszek__K__

Leszek

Gorąco polecam dom w Świerkach. fantastyczna lokalizacja a właściciel Osady to mega pogodny człowiek. Dziękujemy za wspaniały weekend. Ps. Pogoda nam trafiła petarda :) 

Bart_Belfast

Bartek

Spędziliśmy weekend z przyjaciółmi w Osadzie Sielankowo i to był wspaniały weekend.

Piotr bardzo dziękujemy za wspaniały klimat jaki tu stworzyłeś

Madzia_34

Magda

Jestem pewna że to nie był nasz ostatni raz w sielankowie.

Wszystkim polecam balie nie sądziliśmy że to tak pozwoli nam odpocząć od codzienności.

osada

SIELANKOWO

87-522 Ostrowite
Kleszczyn 54A

osadasielankowo@gmail.com

+48 501 317 250

Osada Sielankowo

to wyjątkowe chwile dla Ciebie i Twoich bliskich